O firmie

O Firmie

Jesteśmy niedużym zespołem pochodzącym z Kielc. Tutaj podobno rodzą się najlepsze pomysły,wierzymy w to, że ParadiseSocks również takim będzie. Nie chcemy przynudzać, więc będzie bardzo ogólnie.

 Jesteśmy młodzi, kreatywni i mamy parcie na rozwój,czy w tym fachu potrzeba czegoś więcej? Miejmy nadzieję,że nie. Mamy fioła na punkcie mody i zawsze pniemy się po więcej, nie zniechęcamy się problemami, które stają Nam na drodze, wychodzimy z założenia,że problemy prędzej czy później i tak się pojawią, ważne jakie wnioski z nich wyciągniemy i jak sobie z nimi poradzimy.

Jesteśmy zaangażowani w Nasze projekty,praca jest dla Nas pasją i chyba właśnie tak powinno być,wszyscy powinniśmy do tego dążyć, głównie dlatego,że przecież spędzamy w niej większość Naszego czasu.

Chcieliśmy zmienić zwyczajne skarpetki w coś wyjątkowego, bardzo kolorowego, coś co sprawiałoby uśmiech na twarzach Naszych klientów. Lubimy eksperymentować dlatego nie straszne Nam skarpetki nie do pary czy też kolorowe skarpetki, muszą się one znaleźć w Twojej szafie z bielizną, na pewno je pokochasz. Odrzucamy przeciętność, chcemy być nietuzinkowi i jedyni w swoim rodzaju. Chcemy się wyróźniać i robimy wszystko aby się tak stało, wysoka jakość i niebanalne wzornictwo to Nasze atuty.

 

 

Piotr Wąsowicz - Founder

 

Piotr Wąsowicz

 

 

Dominika Czarnecka - Project manager

 

 

Współpraca SEO

 

Logistyka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl